Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (180 modeli)

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Lista "osobówek" z homologacją ze 100% odliczeniem VAT

Post autor: Michał Krupiński »

Tomek_P pisze:Dynamika pojawiania się nowych samochodów wyraźnie spadła.

Niom. Kto miał homologować fury ten już to zrobił, zostało pewnie raptem z kilka modeli, które są w trakcie procedury. A reszta już raczej czeka na nowe przepisy.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Lista "osobówek" z homologacją ze 100% odliczeniem VAT

Post autor: Tomasz Piotrowski »

Michael pisze: A reszta już raczej czeka na nowe przepisy.
Dokładnie!

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Lista "osobówek" z homologacją ze 100% odliczeniem VAT

Post autor: Michał Krupiński »

Tym razem Mazda:


Ceny Mazdy 5 Van (netto):
model 2.0 MZR 146 KM 6MT:
- 72 868,85 zł (wersja Exclusive)
- 76 147,54 zł (wersja Exclusive Plus)
model 2.0 MZR-CD 143 KM 6MT:
- 81 065,57 zł (wersja Exclusive)
- 84 344,26 zł (wersja Exclusive Plus)
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Lista "osobówek" z homologacją ze 100% odliczeniem VAT

Post autor: Michał Krupiński »

Zgodnie z tym co pisaliśmy jakiś kilka ładnych tygodni temu, wreszcie procedurę homologacyjną przebrnęły dwa modele BMW.
Jest to X5 i X6.

X6ka jest homologowana na 4 osoby, a X5ka na 5 osób. Dopłata za kratkę wynosi 3.500 PLN netto.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Lista "osobówek" z homologacją ze 100% odliczeniem VAT

Post autor: Michał Krupiński »

Do listy dodajemy Suzuki Grand Vitarę
Subaru Forestera i Volkswagena Tourana
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Lista "osobówek" z homologacją ze 100% odliczeniem VAT

Post autor: Tomasz Piotrowski »

Czyli jednak Volkswagen się przełamał? Przecież jeszcze niedawno zarzekali się, że nie będą nic robić dopóki sprawa z VAT nie wyjaśni się do końca. :roll:

Awatar użytkownika
nowy
Posty: 10
Rejestracja: 15 maja 2009, o 14:49

Lista "osobówek" z homologacją ze 100% odliczeniem VAT

Post autor: nowy »

Michael, czy wiesz może czy będą inne modele Volkswagena? Np Passat kombi?

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Lista "osobówek" z homologacją ze 100% odliczeniem VAT

Post autor: Michał Krupiński »

Tomek_P pisze:Czyli jednak Volkswagen się przełamał? Przecież jeszcze niedawno zarzekali się, że nie będą nic robić dopóki sprawa z VAT nie wyjaśni się do końca. :roll:
Też mnie to zaskoczyło. :)
nowy pisze:Michael, czy wiesz może czy będą inne modele Volkswagena? Np Passat kombi?
Nie wiem niestety. Informacje o Touranie mam od pracownika salonu, który powiedział, że Touran jest jedynym modelem VW, który nadaje się do uzyskania homologacji ciężarowej.
Jest to oczywista bzdura, ale nie wyprowadzałem go z błędu, tym bardziej, że dowiedziałem się, że procedurę homologacyjną przechodzi także Tiguan - o innych modelach mi nie wiadomo.

Aha - przypomniało mi się, ze taki Touran z hom. jest podobno jedynie do zamówienia i odbiór za ok. 3 - 3,5 miesiąca.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (69 modeli)

Post autor: Tomasz Piotrowski »

Skoro Volkswagen zmienił zdanie, to może to oznaczać, że mają jakieś wieści, że zmiany w ustawie mogą potrwać jeszcze dłuuuuuuuuuuugooooo. :roll:

Awatar użytkownika
nowy2009

Re: Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (73 modele)

Post autor: nowy2009 »

Nie wiem czy wszyscy wiedzą ale skoda wprowadziła w modelu Octavia wersje 5 osobową z kratką. Czyli z homologacją ciężarową N1. Jak na razie jest to jedyny model w tej klasie właśnie z takim rozwiązanie. Astra i Focus niestety nie będą dostęne w takim zestawieniu. Co do ceny to różnica jest nieznaczna i wychodzi około 5 tys. złoty. Do porównania brałem Nową Skode Octavie Combi Mint 1.9 TDI (105 km), Opla Astre III combi Enyoj 1.3 CDTI oraz Forda Focusa 1.6 TDI Trend Silver X. Ceny odpowiednio po okresie leasingowym 3 letni z wpłatą własną 30% to: 75400,00 PLN Brutto, 70400,00 PLN Brutto oraz 74700,00 PLN Brutto. Sprawdzcie sami i wybierajcie.


ODPOWIEDZ