Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (180 modeli)

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
308

Re: Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (178 modeli)

Post autor: 308 »

GBoy pisze:
3008 pisze:Witam

Jestem zainteresowany zakuem peugeota 3008 z kratką, po wizycie w salonie okazało sie ze wersja trendy ma homologacje tylko z silnikiem diesla.

Z czego to wynika??
Albo im się nie opłacało homologować benzyniaków jesli słabo schodzą do firm, albo inne silniki nie spełniają warunków, żeby zrobić z nich ciężarówki


Problem w tym ze wyzsze wersje wyposażeniowe maja juz homologacje nie zaleznie czy benzyniak czy diesel a problem dotyczy tylko najtanszej wersji wyposazeniowej trendy

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
// NOTATKA MODERATORA //
Część dyskusji została wydzielona do nowego wątku:
Mój pierwszy leasing samochodu - pytania?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
AndrzejZ

Spieszyć się z zakupem/leasingiem samochodu z kratką?

Post autor: AndrzejZ »

Brakuje jeszcze takiej pozycji:
Renault Clio 5d 1,2 16V 75KM (Wersja Authentique oraz Alize); TCE 100KM (Wersja Alize); 1,5dCi (Wersja Authentique oraz Alize)

Awatar użytkownika
AndrzejZ

Re: Spieszyć się z zakupem/leasingiem samochodu z kratką?

Post autor: AndrzejZ »

AndrzejZ pisze:Brakuje jeszcze takiej pozycji:
Renault Clio 5d 1,2 16V 75KM (Wersja Authentique oraz Alize); TCE 100KM (Wersja Alize); 1,5dCi (Wersja Authentique oraz Alize)
Proszę Moderatora o przeniesienie wiadomości do "Listy osobówek z kratką". Z rozpędu napisałem nie tu gdzie trzeba

// MOD: zrobione

Awatar użytkownika
szczupak00
Posty: 10
Rejestracja: 14 sie 2010, o 08:07

Re: Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (179 modeli)

Post autor: szczupak00 »

Mam pytanie- czy ten Nowy WW TOURAN, który pojawi się na jesieni w Polskich salonach, będzie można kupić z kratką z pełnym odliczeniem VAT..........???

Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (179 modeli)

Post autor: Tomasz Piotrowski »

szczupak00 pisze:Mam pytanie- czy ten Nowy WW TOURAN, który pojawi się na jesieni w Polskich salonach, będzie można kupić z kratką z pełnym odliczeniem VAT..........???
To zależy od Kulczyk Tradex czy będzie im się opłacało robić homologację na kilka tygodni raptem.
Mogą zresztą nawet nie zdążyć bo już przy poprzednich modelach bardzo długo im to schodziło. :roll:

Awatar użytkownika
Matti
PRO/Moderator
Posty: 163
Rejestracja: 29 maja 2009, o 12:45

Re: Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (179 modeli)

Post autor: Matti »

Wg mnie kazdy tydzien bedzie sie oplacal, jesli auto jest w miare popularne. Lepiej sie sprezyc z homologacja i sprzedac w calym kraju 40 egzemplarzy z homo i 10 bez, niz raptem 15-20 bez homo. Nie oszukujmy sie - byla juz o tym rozmowa - homologacja motywuje :D
"Nie znam się na tym, więc tym chętniej się wypowiem..." --> FAIL!

Awatar użytkownika
vfs60

Re: Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (179 modeli)

Post autor: vfs60 »

Witam.Nie wiecie jak to będzie z Volvo S60 i homologacją ciężarową?Znalazłem informację,że będzie miał w tym roku?
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/ ... polki.html
– Bardzo ciekawe, jak przyjmie się na polskim rynku wprowadzany właśnie model Volvo S60 – zastanawia się Andrzej Halarewicz. Firma właśnie na tym modelu opiera swoje dobre prognozy sprzedażowe na pozostałe miesiące roku.

Analitycy uważają je za bardzo prawdopodobne, bo sprzedaż większości aut z segmentu premium będzie wyższa niż rok temu. A to dlatego, że firmy będą chciały zdążyć z zakupami przed planowanym przez Ministerstwo Finansów zawieszeniem prawa do pełnego odpisu VAT od nowego roku. Jak wiadomo, w przypadku samochodów z wyższej półki oszczędność na 22-proc. podatku jest największa.

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (179 modeli)

Post autor: Michał Krupiński »

Witam.Nie wiecie jak to będzie z Volvo S60 i homologacją ciężarową?Znalazłem informację,że będzie miał w tym roku?
Dziwna to informacja, bo Volvo S60 jest sedanem, więc ten z definicji homologacji ciężarowej mieć nie może.
Matti podsunął jednak pomyśl, ze może chodzi o wersję kombi, czyli V60.

Zadzwoniłem więc do dealera i powiedział, że tego samochodu nie ma jeszcze w produkcji i szansa na to, żeby ten samochód miał homologację jest znikoma.
Powiedział to mniej więcej tak: "jeśli coś będzie to ewentualnie na sam koniec roku jakieś parę sztuk, ale jest to tak niepewne, że mówienie o tym byłoby niepoważnym podejściem do tematu".

Myślę więc, że jeśli plany rządu zawieszenia/likwidacji odliczenia VAT z początkiem 2011 roku zostaną przypieczętowane, to raczej wątpliwe jest, że V60 będzie w wersji z kratką...
O S60, jak wspomniałem, nie ma nawet co myśleć. :(
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
vfs60

Re: Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (179 modeli)

Post autor: vfs60 »

Szkoda.Dzieki za szybką odpowiedż

Awatar użytkownika
GBoy
PRO
Posty: 300
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 14:12

Re: Lista osobówek z kratką ze 100% odliczeniem VAT (177 modeli)

Post autor: GBoy »

Savatage pisze:Według informacji uzyskanych od dealera Mitsubishi wszystkie modele wyposażeniowe i silnikowe ASXa będą miały homologację 4 osobową. Homologacja na benzynę ma być na początku września. Po cichu liczyłem, że benzyna będzie miała 5 osobową.

Tak więc mamy:

1.6 MIVEC 2WD 5 MT (117KM)
1.6 MIVEC (AS&G) 2WD 5 MT (117KM)
1.8 DID MIVEC (116 KM, AS&G) 2WD 6 MT
1.8 DID MIVEC (4WD) 4 WD 6 MT (116KM)
1.8 DID MIVEC (150 KM) 2WD 6 MT
1.8 DID MIVEC (AS&G) 2WD 6 MT (150KM)
1.8 DID MIVEC (4WD, AS&G) 4 WD 6 MT (150KM)

Pozdrawiam
Michał
I już jest! :D
ASX ma homologację od tego tygodnia na wszystkie modele! 8-)


ODPOWIEDZ