Leasing czy kredyt (różnice, zalety i wady)

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Manolka

Re: Leasing czy kredyt (różnice, zalety i wady)

Post autor: Manolka »

a i jeszcze jedno napisałam że z bankami w których mam kredyty mi się udało....wić są banki którym się chce, które mogą....w jednej firmie leasingowej którą znam i z którą mam do czynienia nic się nie da nic się nie chce....i nic nie mają w swojej ofercie.
Zdaje sobie sprawę że forum jest o leasingu.....i są tu sami super specjaliści w tej dziedzinie i dzielą się swoją wiedzą doświadczeniem. I nie bardzo chcą aby ktoś źle pisał o leasingu.....ale jak w każdej dziedzinie życia gospodarczego i ekonomicznego są dobrze i złe rzeczy ( zależy kto gdzie siedzi)...i dobrych i złych trzeba pisać.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Spayker
PRO
Posty: 558
Rejestracja: 15 wrz 2009, o 17:54

Re: Leasing czy kredyt (różnice, zalety i wady)

Post autor: Spayker »

I nie bardzo chcą aby ktoś źle pisał o leasingu.....
O czarnych owcach trzeba pisać bo inaczej czują się bezkarni i psują opinię wszystkim przy okazji
Dobrze jednak pamiętać że jedna czy kilka czarnych owiec nie jest reprezentatywna dla całej branży.

Tak samo jak jeden przykładowo Santander nie oznacza, że wszystkie banki są takie.

Awatar użytkownika
Karen

Re: Leasing czy kredyt (różnice, zalety i wady)

Post autor: Karen »

Mam pytanie jaki jest maxymalny wkład własny w przypadku leasingu operacyjnego?

Awatar użytkownika
palacz

Re: Leasing czy kredyt (różnice, zalety i wady)

Post autor: palacz »

Karen pisze:Mam pytanie jaki jest maxymalny wkład własny w przypadku leasingu operacyjnego?
45%

Choć ze dwóch leasingodawców robi nawet 50%

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Leasing czy kredyt (różnice, zalety i wady)

Post autor: Michał Krupiński »

Karen, Jest tak jak napisał palacz.
W tym wątku kiedyś na ten temat dyskutowaliśmy:
http://www.fmleasing.pl/forum/viewtopic.php?f=7&t=4717

Jest tam info z czego wynika, że maks to 45%.
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)


ODPOWIEDZ