Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
piotrek33
Posty: 4
Rejestracja: 9 lis 2012, o 15:49

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: piotrek33 »

Swoją drogą to bardzo zastanawia mnie jak wygląda sprawa tych depozytów które niby miały zabezpieczać lokatę. Nie wypłacają już od dłuższego czasu więc może ktoś z Was juz sie przekonał co tak naprawdę było zawartością tych kasetek w Consalnecie?


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: Tomasz Piotrowski »

piotrek33 pisze:Swoją drogą to bardzo zastanawia mnie jak wygląda sprawa tych depozytów które niby miały zabezpieczać lokatę. Nie wypłacają już od dłuższego czasu więc może ktoś z Was juz sie przekonał co tak naprawdę było zawartością tych kasetek w Consalnecie?
Wątpię, żeby ktokolwiek miał dostęp do tych rzekomych kasetek.
Na coś takiego trzeba mieć jakiś tytuł wykonawczy.


Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: Lui »

- Od wielu tygodni nie sprzedałem ani jednej inwestycji. Po bankructwie Amber Gold ludzie są nieufni - mówi nam jeden z pracowników Perfect Trade, któremu firma jest winna z tytułu pensji ok. 5 tys. zł.
Przynajmniej casus Amber Gold uratował parę osób od wtopienia kasy w Perfect Trade i jest to z pewnością przyczyna szybkiego wywrócenia tej piramidy.

Zastanawiam się z czym pan Grandke&co wróci na rynek. Były już myjnie i złoto, co będzie następne? :)
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: Tomasz Piotrowski »

Lui pisze:Zastanawiam się z czym pan Grandke&co wróci na rynek. Były już myjnie i złoto, co będzie następne? :)
Lui, Mylisz się. :P :)
Przed myjniami były jeszcze domy prefabrykowane.

To doświadczony typek jak go wreszcie nie zapuszkują albo ktoś go nie wywiezie do lasu to na pewno nie zmarnuje takiego know-how i powróci w kolejnym wydaniu. :twisted:

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: Lui »

Tomek_P pisze:
Lui pisze:Zastanawiam się z czym pan Grandke&co wróci na rynek. Były już myjnie i złoto, co będzie następne? :)
Lui, Mylisz się. :P :)
Przed myjniami były jeszcze domy prefabrykowane.

To doświadczony typek jak go wreszcie nie zapuszkują albo ktoś go nie wywiezie do lasu to na pewno nie zmarnuje takiego know-how i powróci w kolejnym wydaniu. :twisted:
aha- było gdzieś coś na ten, teraz mi się kojarzy. :?
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
Michał Krupiński
PRO
Posty: 2032
Rejestracja: 31 mar 2009, o 19:26

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: Michał Krupiński »

Lui pisze:aha- było gdzieś coś na ten, teraz mi się kojarzy. :?
Było. Sam to wrzucałem na forum dlatego pamiętam: :)
To było przy okazji wątku o Car Wash Investment
"Doradca finansowy to człowiek, który obraca twoimi pieniędzmi do momentu, w którym się skończą."

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)

Awatar użytkownika
kuguar123
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2012, o 14:23

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: kuguar123 »

http://biznes.interia.pl/wiadomosci/new ... nk,1867495

Problemy ze spadkobiercami :lol: :lol:
Chyba pewnie z kasą, jaką wyprowadzili :lol:

Awatar użytkownika
InwestorJelonek

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: InwestorJelonek »

No, nareszcie się uspokoiłem, firma funkcjonuje normalnie i nie ma z tym żadnego problemu.
Wiem, bo osobiście to potwierdziłem. Wszedłem na ich stronkę (strona perfect-trade.pl znów działa) i kliknąłem chat z konsultantem. Zapytałem o możliwość podpisania nowej umowy i miły konsultant powiedział że niema z tym najmniejszego problemu.

Awatar użytkownika
Lui
PRO
Posty: 1192
Rejestracja: 4 maja 2009, o 21:29

Re: Socket Resources - czy to bezpieczna inwestycja?

Post autor: Lui »

InwestorJelonek pisze:No, nareszcie się uspokoiłem, firma funkcjonuje normalnie i nie ma z tym żadnego problemu.
Wiem, bo osobiście to potwierdziłem. Wszedłem na ich stronkę (strona perfect-trade.pl znów działa) i kliknąłem chat z konsultantem. Zapytałem o możliwość podpisania nowej umowy i miły konsultant powiedział że niema z tym najmniejszego problemu.
Z podpisaniem nowej umowy to akurat nigdy nie ma problemu. :D
Z kryzysem finansowym jest jak z piłką nożną - wszyscy się teraz na nim znają.

OFERTY LEASINGU NA FORUM:
Wyszukiwarka Leasingu | Najprostszy sposób pozyskania ofert leasingu od wielu firm (bez pośredników)


ODPOWIEDZ