Toyota Leasing wprowadziła faktury elektroniczne

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
leasingmaniak
PRO
Posty: 70
Rejestracja: 29 sty 2010, o 18:23

Re: Toyota Leasing wprowadziła faktury elektroniczne

Post autor: leasingmaniak »

Nie wiem o co tyle szumu..?
Co innego nowy klient który ma sprawę postawioną jasno a co innego stary klient, któremu się coś wmusza.
Przecież o to chodzi :roll:


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Małgorzata
Posty: 7
Rejestracja: 27 lis 2010, o 12:11

Re: Toyota Leasing wprowadziła faktury elektroniczne

Post autor: Małgorzata »

leasingmaniak pisze:
A umowę przed podpisywaniem należy czytać a nie mieć póżniej pretensje do wszystkich oprócz siebie.
Jaja sobie robisz? :evil:
Co ma umowa do naliczania kasy za wystawienie faktury?

Pokazuje to jakie firma ma podejście traktowania klienta. Chamstwo zwykłe nic więcej. :mrgreen:
Tak, właśnie o to i WYŁĄCZNIE o to mi chodzi. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
iza

Re: Toyota Leasing wprowadziła faktury elektroniczne

Post autor: iza »

ale czy jest jakaś podstawa prawna do pobierania opłat za fakturę papierową toż to chyba obowiązek?!!!!!!!5

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1235
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Toyota Leasing wprowadziła faktury elektroniczne

Post autor: Jarosław Król »

iza pisze:ale czy jest jakaś podstawa prawna do pobierania opłat za fakturę papierową toż to chyba obowiązek?!!!!!!!5
Podstawą prawną jest umowa i OWUL, która na pewno to umożliwia leasingodawcy.
Zresztą chcesz się kopać z koniem o kilka złotych? Nie ma sensu.

Lepiej przejść na faktury elektroniczne, bo to wcześniej czy później i tak jest nieuniknione i tylko może wyjść na zdrowie.
Tylko leasingodawcę warto zmienić przy najbliższej okazji na innego i po temacie. ;)

Awatar użytkownika
eks

Re: Toyota Leasing wprowadziła faktury elektroniczne

Post autor: eks »

A mnie udało się wygrać z TLP. Wkurzyło mnie narzucenie tej opłaty. Niby nie dużo 7 zł, pewnie nie jeden machnął reką. Przeczytałam umowę i załaczniki, napisałam reklamację i udało się załatwć FV papierową za free.


ODPOWIEDZ