Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Tomasz Piotrowski »

Juz tam siedzi prokuratura.
Z tego co przeczytałem to na razie jest tylko powiadomienie prokuratury.
O tyle dobrze, że o sprawie robi się głośno i mniej będzie naiwnych.


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
AMBIGEN

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: AMBIGEN »

http://www.knf.gov.pl/o_nas/ostrzezenia ... index.html

LUDZISKA pomyslcie troszku jest kilka (dwie) firm w myjniach w tym kraju reszta to składaki które po 3 latach sie rozsypia ... lub złodzieje (ZOBACZCIE LINK KOMISJI NADZORU FINANSOWEGO)

Awatar użytkownika
Tomasz Piotrowski
PRO
Posty: 1162
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 20:34

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Tomasz Piotrowski »

AMBIGEN, Wrzucałem już to ogłoszenie KNF w kwietniu. ;)

Awatar użytkownika
xyz

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: xyz »

Zastanawia mnie jakim trzeba być naiwniakem aby dać się zmanipulować pracownikom CWI.
Ludzie zakładający takie firmy są inteligentni i zanim założą firmę na brudno robią sobie "biznes plany" pt.: "Jak dzięki NLP naciągnąć mnóstwo ludzi i zwinąć interes?"
Czy myślicie, że właściciele to osoby z wykształceniem podstawowym i ilorazem inteligencji na poziomie kury domowej?
Każdy może z pomocą kalkulatora obliczyć jak jest stosunek wpłat inwestorów do kosztu jednej myjni.
Tym samym kilkunastu (kilkudziesięciu) wpłaca a powstaje 1 myjnia. Pomijam wynagrodzenie pracowników CWI (a to pewnie kilkaset tysięcy miesięcznie bo prezes przecież za 5 tyś nie pracuje).
Mamy więc klasyczny przykład piramidy finansowej.
Jeśli suma wpłat od potencjalnych inwestorów jest większa niż obecne koszty CWI to można przecież nadwyżki ulokować na lokacie w banku (przytaczana była tutaj kwota 5 mln zł) i czerpać z odsetek na część kosztów miesięcznych.
Kolejnym sposobem jest lokowanie zebranej od inwestorów kwoty przez zarząd CWI w inne instrumenty finansowe
- nikt z Was nie wie czy przypadkiem CWI nie inwestuje w akcje, obligacje, fundusze inwestycyjne itd.
Tylko dogłębna analiza finansowa firmy pokazałaby gdzie dokładnie "lokowane" są środki i jakie koszty ponosi CWI.
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to osoba prawna a ewentualny upadek oraz roszczenia inwestorów przy dzisiejszym systemie sądownictwa będą odzyskiwane latami (odwołania itp).
Firma CWI jest pod lupą KNF-u... i nie jest to żadnym problemem w dalszym funkcjonowaniu spółki.

Awatar użytkownika
docktor
Posty: 86
Rejestracja: 10 sie 2010, o 17:21

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: docktor »

Firma CWI jest pod lupą KNF-u... i nie jest to żadnym problemem w dalszym funkcjonowaniu spółki.
KNF to ma tu chyba niewiele do powiedzenia.

Awatar użytkownika
bogacz

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: bogacz »

ale jaja przypadkowo natrafiłem na te forum i powiem tak: DZIEKUJE PAŃSTWU! :D zmobilizowało mnie to do dalszego szukania na necie info o tych łajzach z katowic z CWI i doszedłem do wniosku ze sa moze ze dwie dobre opinie o was :) i to pewnie pani Kasia napisała :D hehe a już nawet z ich przedstawicielem gadałem i coś tknęło mnie żebym opinie o nich poczytał i masz tu babo placek:)) dzięki i pozdrawiam CWI nie powiem czym :lol:

Awatar użytkownika
ambigen@wp.pl

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: ambigen@wp.pl »

ARGENTYNA ARGENTYNA a biedni ludzie płacą często oszczędności życia , zastanawiam się jak pracownicy tej "firmy" dają się omamić złodziejowi który za ich pomocą naciąga potencjalnych inwestorów.....
ZAJRZYJCIE NA STRONY KOMISJI NADZORU FINANSOWEGO I poczytajcie ostrzeżenie publiczne

Awatar użytkownika
poszkodowany

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: poszkodowany »

ostrzegam przed tą firmą do dziś nie odzyskałem mojej kaucji!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
AMBIGEN

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: AMBIGEN »

LUDZIE POCZYTAJCIE DOKŁADNIE ilu od 2 i pół roku jest oszukanych inwestorów przez CARWASHINWESTMENT
to ewidentna Argentyna ... obwarowali sie umowami a naiwniacy wpłacają im po kilkadziesiąt tysięcy
radzę też zajrzeć na stronę Komisji Nadzoru Finansowego gdzie jest opublikowane publiczne ostrzeżenie
a jak tego wam mało to poprościę tą suprefirmę o wskazanie kilku myjni i zadowolonych inwestorów... powazne firmy maja po kilkadziesiąt myjni a ci złodzieje kupili 2 używki i mamią tym setki ludzi MASAKRA że to wszystko praktycznie legalnie robią

Awatar użytkownika
Jarosław Król
Administracja
Posty: 1236
Rejestracja: 1 sty 2010, o 21:32

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Jarosław Król »

AMBIGEN, Ty jakąś krucjatę prowadzisz przeciwko tej firmie?

To, że Carwash Investment jest podejrzaną inwestycją było poruszone już dawno na tym forum i od tamtej pory nic się nie zmieniło, a dopisywanie co chwila tego samego może stworzyć wrażenie, że ktoś celowo robi czarny PR. :roll:


Zablokowany