Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Oczekujący

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Oczekujący »

Wazon pisze:
Dwie ścieżki: Pracownicy-Sąd Pracy a co za tym idzie Fundusz Świadczeń Gwarantowanych. Będzie to mniej pieniędzy, ale prędzej czy później będą. Jak nie od CWI to z FSG.
O ile się nie mylę, to żeby FSG wypłaciło z braku możliwości sciągnięcia od pracodawcy należnych wypłat, firma musi ogłosić upadłość do pół roku od ustania stosunku pracy. A znając życie to ta firm jeszcze długo pociągnie :lol:
I tak i nie :lol: Jeżeli CWI nie zapłaci wierzycielom to oni natychmiast składają wniosek o upadłość. Termin biegnie od daty złożenia wniosku. Od chwili otrzymania klauzuli wykonalności wyroku ok dwóch tygodni i wniosek o upadłość spółki.
Z tego co wiadomo kilka wyroków czeka na uprawomocnienie. :D


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Gość

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Gość »

Gość pisze:
Gość pisze:Poprzednie nazwisko A.G. ?
Adres korespondencyjny Z.Cz. ?
Czy Magnetic działa faktycznie ?
Czy zatrudnia kogoś ? jakiś konkretny kontakt ?
Gdzie można oprócz Warszawskiej 31 spotkać A.G. lub Z. Cz.?
Mam kawałek do Katowic a zależy mi na spotkaniu z A.G. celem wyjaśnienia nieporozumień.
Czy ktoś pomoże ?

By the way, po której stronie mocy jest Luiza M. ?
może w to trudno uwierzyć, bardzo ładna kobieta, ale jak ładna tak bardzo nieświadoma, poczciwa kobietka od parzenia kawy Zdzisiowi i tyle w jej temacie, z resztą także ,,Biznesmeni,, ją w niewybredny sposób wydupkali :-)

Awatar użytkownika
Gość

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Gość »

Gość pisze:
Gość pisze:
Gość pisze:Poprzednie nazwisko A.G. ?
Adres korespondencyjny Z.Cz. ?
Czy Magnetic działa faktycznie ?
Czy zatrudnia kogoś ? jakiś konkretny kontakt ?
Gdzie można oprócz Warszawskiej 31 spotkać A.G. lub Z. Cz.?
Mam kawałek do Katowic a zależy mi na spotkaniu z A.G. celem wyjaśnienia nieporozumień.
Czy ktoś pomoże ?

By the way, po której stronie mocy jest Luiza M. ?
może w to trudno uwierzyć, bardzo ładna kobieta, ale jak ładna tak bardzo nieświadoma, poczciwa kobietka od parzenia kawy Zdzisiowi i tyle w jej temacie, z resztą także ,,Biznesmeni,, ją w niewybredny sposób wydupkali :-)
Szkoda Luizy :oops:
co odpowiedzią na resztę pytań ? pomóżcie.

Awatar użytkownika
3S8H4

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: 3S8H4 »

Panie R.B. proszę mniej używania słowa "wydupkać" bo to od razu Pana zdradza?


1. Poprzednie nazwisko A.G. ?
2. Adres korespondencyjny Z.Cz. ?
3. Czy Magnetic działa faktycznie ?
4. Czy zatrudnia kogoś ? jakiś konkretny kontakt ?
5. Gdzie można oprócz Warszawskiej 31 spotkać A.G. lub Z. Cz.?
6. Mam kawałek do Katowic a zależy mi na spotkaniu z A.G. celem wyjaśnienia nieporozumień.


1. KORBA
2. nieznam
3. TAK
4. TAK CHYBA OKOŁO 10 OSÓB (cześć na l-4 - reszta wypowiedziała umowę)
5. pewnie adres domowy już nieaktualny (ale znam ostatnie miejsce pobytu) :D

Awatar użytkownika
Gość

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Gość »

3S8H4 pisze:Panie R.B. proszę mniej używania słowa "wydupkać" bo to od razu Pana zdradza?


1. Poprzednie nazwisko A.G. ?
2. Adres korespondencyjny Z.Cz. ?
3. Czy Magnetic działa faktycznie ?
4. Czy zatrudnia kogoś ? jakiś konkretny kontakt ?
5. Gdzie można oprócz Warszawskiej 31 spotkać A.G. lub Z. Cz.?
6. Mam kawałek do Katowic a zależy mi na spotkaniu z A.G. celem wyjaśnienia nieporozumień.


1. KORBA
2. nieznam
3. TAK
4. TAK CHYBA OKOŁO 10 OSÓB (cześć na l-4 - reszta wypowiedziała umowę)
5. pewnie adres domowy już nieaktualny (ale znam ostatnie miejsce pobytu) :D
Dzięki :lol: :lol: :lol:

Jeżeli ostatnie miejsce pobytu A.G to mieszkanie w apartamentowicu pewnej młodej osóbki to myślę, że sobie poradzę :lol:

Awatar użytkownika
Gość

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Gość »

3S8H4 pisze:Panie R.B. proszę mniej używania słowa "wydupkać" bo to od razu Pana zdradza?


1. Poprzednie nazwisko A.G. ?
2. Adres korespondencyjny Z.Cz. ?
3. Czy Magnetic działa faktycznie ?
4. Czy zatrudnia kogoś ? jakiś konkretny kontakt ?
5. Gdzie można oprócz Warszawskiej 31 spotkać A.G. lub Z. Cz.?
6. Mam kawałek do Katowic a zależy mi na spotkaniu z A.G. celem wyjaśnienia nieporozumień.


1. KORBA
2. nieznam
3. TAK
4. TAK CHYBA OKOŁO 10 OSÓB (cześć na l-4 - reszta wypowiedziała umowę)
5. pewnie adres domowy już nieaktualny (ale znam ostatnie miejsce pobytu) :D
Od Pana R.B to proszę dwa kroki w bok, jest to jedyny człowiek z tego bałaganu, który nie dal się wkręcić w Wasze gierki i BRUDNE INTERESY Pana A.G oraz jawnie mu się oficjalnie przeciwstawił. Z dedukcji Panie kolego ,2,,. Pan ,,R,, obecnie przebywa po drugiej stronie ocenu atlantyckiego :-), z drugiej strony wydaje mi się, że lepiej dla Ciebie/Was będzie jak nie będziesz Pana ,,R,, prowokować do włączenia się do tej dyskusji, bo pujdziesz kolego na bardzo długie wakacje :-(

Awatar użytkownika
Gość

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Gość »

bo pujdziesz kolego na bardzo długie wakacje

Wygląda na to, że A.G. "starannie" dobierał pracowników. :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Gość

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Gość »

Gość pisze:bo pujdziesz kolego na bardzo długie wakacje

Wygląda na to, że A.G. "starannie" dobierał pracowników. :lol: :lol:
Zachowujecie się coraz częściej na tym forum jak dzieci, szkoda na Was tu taj czasu, proponuję aby każdy na swoją rękę pozałatwiam swoje rozrachunki z CWI, przed Sądem Gospodarczym czy też Sądem Pracy. Rywalizacja pomiądzy wierzycielami/właścicielami rachunków powierniczych a pracownikami jest bez sensu, kasy i tak nie odzyskacie a tym cwaniaczkom tylko się to wszystko upiecze-jakie to polskie !!!

Awatar użytkownika
1D2NE

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: 1D2NE »

Apartamentowiec A.G. już dawno, dawno nieaktualny jest mój drogi tam też niezły dłużek wisi :lol:


Kilka słów do gościa, który tak strasznie broni Pana R.B. - widzę, że dobrze się znacie skoro zna Pan/Pani obecny pobyt Pana R.B. cytuję:
"obecnie przebywa po drugiej stronie ocenu atlantyckiego" i bardzo Cię proszę skoro tak bardzo kogoś bronisz to rób to ze słownikiem ortograficznym bo od razu wiadomo kto pisze hehehehe:
przykład cytuję:
"z drugiej strony wydaje mi się, że lepiej dla Ciebie/Was będzie jak nie będziesz Pana ,,R,, prowokować do włączenia się do tej dyskusji, bo pujdziesz kolego na bardzo długie wakacje"

"pujdziesz" - od dziecka piszemy przez "ó" nawet jak piszesz tu posty to na czerwono podkreśla ci błędy głupku :P

Awatar użytkownika
Gość

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Gość »

1D2NE pisze:Apartamentowiec A.G. już dawno, dawno nieaktualny jest mój drogi tam też niezły dłużek wisi :lol:


Kilka słów do gościa, który tak strasznie broni Pana R.B. - widzę, że dobrze się znacie skoro zna Pan/Pani obecny pobyt Pana R.B. cytuję:
"obecnie przebywa po drugiej stronie ocenu atlantyckiego" i bardzo Cię proszę skoro tak bardzo kogoś bronisz to rób to ze słownikiem ortograficznym bo od razu wiadomo kto pisze hehehehe:
przykład cytuję:
"z drugiej strony wydaje mi się, że lepiej dla Ciebie/Was będzie jak nie będziesz Pana ,,R,, prowokować do włączenia się do tej dyskusji, bo pujdziesz kolego na bardzo długie wakacje"

"pujdziesz" - od dziecka piszemy przez "ó" nawet jak piszesz tu posty to na czerwono podkreśla ci błędy głupku :P
Gdzie łapać A.G. ?


Zablokowany