Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Pytania podatkowe, wiadomości z branży leasingowej, sprzęt poleasingowy, dyskusje ogólne
Regulamin forum
Forum leasingowe, na którym możesz zapytać o wszystko, co jest związane z leasingiem i wynajmem długoterminowym. Odpowiedzi udzielają eksperci i osoby z branży, ale panuje tu luźna atmosfera bez regulaminowego rygoru, więc nie krępuj się dyskutować. Zachęcamy także do wyrażania swoich opinii o leasingodawcach i dzielenia się swoimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
kbbzal@wp.pl

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: kbbzal@wp.pl »

Gość pisze:Witam.
Działam w imieniu kilku wierzycieli CWI. Czy ktoś może pomóc w ustaleniu następujacych rzeczy.

1. Faktyczna siedziba Magnetic, G&J. Mam na mysli miejsce gdzie mozna spotkać Pana Adriana.
2. Adres pod którym mozna zastać Pana Zenona.
3. Nowe numery telefonów do członków zarządu.

Zależy mi, żeby sie spotkać i wyjaśnić wszelkie nieporozumienia zwiazane z firmą CWI.

Z góry dziekuję za pomoc.

Witam

Mam również wierzytelność CWI (kaucja 25tyś) jeśli moge to poproszę o kontakt

kbbzal@wp.pl


Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu? Wyszukiwarka i Kalkulator

Wyszukiwarka Leasingu - najlepszy i najprostszy sposób, żeby otrzymać dobre i tanie oferty od wielu dobrze ocenianych leasingodawców.
Firmy leasingowe same złożą Ci oferty, bez pośredników.

Kalkulator leasingu - skorzystaj jeśli chcesz szybko poznać przybliżone koszty leasingu i wysokość raty miesięcznej



Awatar użytkownika
Gość

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Gość »

kbbzal@wp.pl pisze:
Gość pisze:Witam.
Działam w imieniu kilku wierzycieli CWI. Czy ktoś może pomóc w ustaleniu następujacych rzeczy.

1. Faktyczna siedziba Magnetic, G&J. Mam na mysli miejsce gdzie mozna spotkać Pana Adriana.
2. Adres pod którym mozna zastać Pana Zenona.
3. Nowe numery telefonów do członków zarządu.

Zależy mi, żeby sie spotkać i wyjaśnić wszelkie nieporozumienia zwiazane z firmą CWI.

Z góry dziekuję za pomoc.

Witam

Mam również wierzytelność CWI (kaucja 25tyś) jeśli moge to poproszę o kontakt

kbbzal@wp.pl
Witam ja również mam wierzytelność CWI (kaucja 25tyś)

eximteams@gmail.com

Awatar użytkownika
Gość

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Gość »

Anonymous pisze:
kbbzal@wp.pl pisze:
Gość pisze:Witam.
Działam w imieniu kilku wierzycieli CWI. Czy ktoś może pomóc w ustaleniu następujacych rzeczy.

1. Faktyczna siedziba Magnetic, G&J. Mam na mysli miejsce gdzie mozna spotkać Pana Adriana.
2. Adres pod którym mozna zastać Pana Zenona.
3. Nowe numery telefonów do członków zarządu.

Zależy mi, żeby sie spotkać i wyjaśnić wszelkie nieporozumienia zwiazane z firmą CWI.

Z góry dziekuję za pomoc.

Witam

Mam również wierzytelność CWI (kaucja 25tyś) jeśli moge to poproszę o kontakt

<!-- e --><a href="mailto:kbbzal@wp.pl">kbbzal@wp.pl</a><!-- e -->
Witam ja również mam wierzytelność CWI (kaucja 25tyś)

<!-- e --><a href="mailto:eximteams@gmail.com">eximteams@gmail.com</a><!-- e -->
Witam
Ja rowniez mam wierzytelność
Kaucja 25 tys
Marek50055@wp.pl

Awatar użytkownika
gość

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: gość »

"Witam.
Działam w imieniu kilku wierzycieli CWI. Czy ktoś może pomóc w ustaleniu następujacych rzeczy.

1. Faktyczna siedziba Magnetic, G&J. Mam na mysli miejsce gdzie mozna spotkać Pana Adriana.
2. Adres pod którym mozna zastać Pana Zenona.
3. Nowe numery telefonów do członków zarządu.

Zależy mi, żeby sie spotkać i wyjaśnić wszelkie nieporozumienia zwiazane z firmą CWI."


Witam
Mam również wierzytelność CWI (kaucja 25tyś)
Jeśli mogę to poproszę o kontakt na adres macbiss@gmail.com

Awatar użytkownika
Gość

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Gość »

Zdzisław pisze:Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
no tak, tylko koła ,,ktoś,, podpier...............:-)

Awatar użytkownika
Gość

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Gość »

Witam,

Pomożemy wszystkim zainteresowanym w dochodzeniu swoich należności do firmy CWI. Moi klienci mają wyroki sądowe, czekają na uprawomocnienie. Nie wiem na jakim etapie są Państwa sprawy. Brak zwrotu kaucji nie jest jeszcze równoznaczny z powstaniem zobowiązania. Nie wiem jak była skonstruowana umowa. Jeżeli kontakt z CWI jest utrudniony proponuję nie czekać dłużej tylko wysłać wezwanie do zapłaty/wniosek o rozwiązanie umowy za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Wysyłamy na adres jaki jest w KRS. Nie odebranie listu ( nie zmieniony oficjalnie adres) będzie traktowane przez Sąd jako dostarczone. Proszę nie czekać tylko jak najszybciej składać pozew.
Prawdopodobnie wyrok zapadnie na posiedzeniu niejawnym. Wtedy występujemy o klauzulę wykonania wyroku.
Wierzę, że zarząd CWI będzie zainteresowany ugodą przed-sadową. Wiele wskazuje na to, że zarząd nie złożył wniosku o upadłość w wymaganym terminie i odpowiada własnym majątkiem. Komornicy sądowi maja bardzo dużo pracy i często sprawa kończy się na zajęciu kont. Kolejne działania są podejmowane po kilku miesiącach. Dlatego ważne jest żeby pomóc komornikowi podsuwając dodatkowe dane takie np jak siedziba Magnecic, numer konta etc.
Proszę pamiętać, że póki co obowiązują procedury związane z dochodzeniem należności od sp.z o.o. a dopiero później od członków zarządu. W praktyce może to trwać bardzo długo. Jeszcze raz ponawiam apel o jak najszybsze składanie pozwów. Inaczej wygląda sprawa w przypadku osób takich jak Pan Zenon Czempa. Tutaj kierujemy pozew bezpośrednio do Sądu Cywilnego. Posiadam informację, że dwóch inwestorów zamierza tak postąpić. Według ich opinii mogło dojść do wyłudzenia, umyślnego wprowadzenia w błąd celem osiągnięcia korzyści majątkowych.
Ponawiam prośbę o podanie wymienionych danych.
Proszę o kontakt na forum albo pod niżej wymieniony adres: a.ferczykowski@gmail.com

Awatar użytkownika
Gość

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Gość »

Gość pisze:Witam,

Pomożemy wszystkim zainteresowanym w dochodzeniu swoich należności do firmy CWI. Moi klienci mają wyroki sądowe, czekają na uprawomocnienie. Nie wiem na jakim etapie są Państwa sprawy. Brak zwrotu kaucji nie jest jeszcze równoznaczny z powstaniem zobowiązania. Nie wiem jak była skonstruowana umowa. Jeżeli kontakt z CWI jest utrudniony proponuję nie czekać dłużej tylko wysłać wezwanie do zapłaty/wniosek o rozwiązanie umowy za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Wysyłamy na adres jaki jest w KRS. Nie odebranie listu ( nie zmieniony oficjalnie adres) będzie traktowane przez Sąd jako dostarczone. Proszę nie czekać tylko jak najszybciej składać pozew.
Prawdopodobnie wyrok zapadnie na posiedzeniu niejawnym. Wtedy występujemy o klauzulę wykonania wyroku.
Wierzę, że zarząd CWI będzie zainteresowany ugodą przed-sadową. Wiele wskazuje na to, że zarząd nie złożył wniosku o upadłość w wymaganym terminie i odpowiada własnym majątkiem. Komornicy sądowi maja bardzo dużo pracy i często sprawa kończy się na zajęciu kont. Kolejne działania są podejmowane po kilku miesiącach. Dlatego ważne jest żeby pomóc komornikowi podsuwając dodatkowe dane takie np jak siedziba Magnecic, numer konta etc.
Proszę pamiętać, że póki co obowiązują procedury związane z dochodzeniem należności od sp.z o.o. a dopiero później od członków zarządu. W praktyce może to trwać bardzo długo. Jeszcze raz ponawiam apel o jak najszybsze składanie pozwów. Inaczej wygląda sprawa w przypadku osób takich jak Pan Zenon Czempa. Tutaj kierujemy pozew bezpośrednio do Sądu Cywilnego. Posiadam informację, że dwóch inwestorów zamierza tak postąpić. Według ich opinii mogło dojść do wyłudzenia, umyślnego wprowadzenia w błąd celem osiągnięcia korzyści majątkowych.
Ponawiam prośbę o podanie wymienionych danych.
Proszę o kontakt na forum albo pod niżej wymieniony adres: a.ferczykowski@gmail.com
Mam pytanie; czy oferowana przez Państwa pomoc, może dotyczyć także zasądzonych należności wobec pracowników CWI(Sąd Pracy)

Awatar użytkownika
investor

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: investor »

Witam
Prosze o kontakt z wszystkimi poszkodowanymi, bardzo wazne
investorinvestor@wp.pl


Witam
Prosze o kontakt z wszystkimi poszkodowanymi, bardzo wazne
investorinvestor@wp.pl

Awatar użytkownika
Gość

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Gość »

Mam pytanie; czy oferowana przez Państwa pomoc, może dotyczyć także zasądzonych należności wobec pracowników CWI(Sąd Pracy)

Proszę podać sygnatury akt.
Działania nasze koncentrują się przede wszystkim na tych sprawach gdzie utrudniony jest kontakt z wierzycielami.
Częste zmiany siedziby bez informowania US, KRS, inwestorów, zmiany rachunków bankowych etc.
Pomagamy również w składaniu pozwów zarówno do Sądu Pracy jak i Gospodarczego. Zainteresowanym przedstawię ofertę we wtorek 18.01.2010.

Awatar użytkownika
Gość

Re: Carwash Investment (myjnie bezdotykowe) - hit czy raczej kit

Post autor: Gość »

Zachecam osoby poszkodowane do podawania swoich maili, zeby zlozyc pozew zbiorowy. W pojedynke nic nie zdziałamy.
Pozdrawiam


Zablokowany